EPS Conference Organization: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 309: | Line 309: | ||
|- | |- | ||
|2017 || 44<sup>th</sup> EPS, Belfast, UK || 718 || 80 || 325 | |2017 || 44<sup>th</sup> EPS, Belfast, UK || 718 || 80 || 325 | ||
|- | |||
|2018 || 45<sup>th</sup> EPS, Prague, Czech Republic || 888 || 81 || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |