LNF:Organization: Difference between revisions

Ascasibar (talk | contribs)
Ascasibar (talk | contribs)
Line 89: Line 89:
|-
|-
| Guasp Pérez, Jose || 6510
| Guasp Pérez, Jose || 6510
|-
| Guisse Arévalo, Víctor H. || 6285
|-
|-
| Liniers Vazquez, Macarena || 0844
| Liniers Vazquez, Macarena || 0844