LNF:Organization: Difference between revisions

Ascasibar (talk | contribs)
Ascasibar (talk | contribs)
Line 60: Line 60:
|-
|-
| Pastor Díaz,  Ignacio || 6324
| Pastor Díaz,  Ignacio || 6324
|-
| Rattá Gutiérrez, Giuseppe A. || 7917
|-
|-
| Rodríguez Fernández,  Mª. Carmen || 2611
| Rodríguez Fernández,  Mª. Carmen || 2611