International Conference on Tritium Science and Technology: Difference between revisions
| Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|[http://tritium2010.nifs.ac.jp/ 9<sup>th</sup> (2010) Nara, Japan] || | |[http://tritium2010.nifs.ac.jp/ 9<sup>th</sup> (2010) Nara, Japan] || | ||
|- | |||
|10<sup>th</sup> (2013) Nice, France || | |||
|} | |} | ||