European Fusion Theory Conference: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| 19 || 2021 || [https://indico.cern.ch/event/934747 Virtual Conference] | | 19 || 2021 || [https://indico.cern.ch/event/934747 Virtual Conference] | ||
|- | |||
|} | |} | ||