EPS Conference Organization: Difference between revisions
| Line 168: | Line 168: | ||
|- | |- | ||
|Accompanying person || 78 || 33 || xx | |Accompanying person || 78 || 33 || xx | ||
|- | |||
|''Submitted abstracts'' || 960 || 681 || xx | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 168: | Line 168: | ||
|- | |- | ||
|Accompanying person || 78 || 33 || xx | |Accompanying person || 78 || 33 || xx | ||
|- | |||
|''Submitted abstracts'' || 960 || 681 || xx | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||